Mladost, borba i pljesak zadovoljstva

0

Odigrana je utakmica 7. kola III HRL zapad u kojoj su rukometaši Gospića ostvarili poraz protiv lidera lige, RK Mornar, koji u svojim redovima ima 3 prvoligaška igrača.

Odlično su naši mladići krenuli u utakmicu te požrtvovnom igrom u obrani i bržom tranzicijom u napad nisu dozvoljavali gostima da se rezultatski odvoje. Gosti iz Dramlja na odmor odlaze s 4 pogotka prednosti (11:15) samo zaslugom neiskustva gospićkih rukometaša u posljednje 2 minute. U istom tonu odigravalo se i drugih 30 minuta utakmice, no gosti su uspjeli kazniti neke greške domaćina te slavili, po mnogima, s previsokom razlikom (25:35) što dokazuje i pljesak koji su gledatelji po završetku utakmice podarili igračima RK Gospić.

Najefikasniji su u redovima domaćina bili Ivan Jelić s 8, te Kaludio Bašić sa 6 pogodaka.