RK Gospić sa +15

1

Odigrana je utakmica 17. kola III HRL zapad u kojoj su rukometaši Gospića uvjerljivo svladali goste iz Selca rezultatom 43:28. Odlično su gospićani krenuli u utakmicu (3:0) te se vrlo brzo odvojili na veću razliku (10:5, 12:6, 14:7). Do kraja prvih 30 minuta utakmice gospićani su, prikazavši pokretljivu obranu i vrlo dobru tranziciju u polukontru i kontru, postigli čak 24 pogotka te se na odmor odlazi pri rezultatu 24:12.

U drugom poluvremenu se nastavilo istim tonom te je rezultat u jednom trenutku pokazivao 41:22 (+19) da bi utakmica završila na +15 (43:28).

Oglas

Svi su se igrači u domaćoj ekipi upisali u listu strijelaca, a najefikasniji su bili Mate Pavelić s 9, te Tomislav Špehar, Marijan Jelić i Igor Radaković s po 5 pogodaka. Najraspoloženiji za igru bio Vanja Antić s 4 pogotka, 8 asistencija i 9 osvojenih lopti. Golmani su također bili raspoloženi te je Marko Brkljačić sakupio 10, a  Martin Kolačević 13 obrana.