Gospićanke slavile u derbiju

0

gospicCO1ZAGREB – U Trnskom je ovaj vikend odigrana derbi utakmica ženskog prvenstva u košarci. Susret sa jako puno koševa mogao je zadovoljiti i najveće košarkaške sladokusce. Već od samog starta susreta se vidjelo da će to biti jako izjednačen dvoboj dvije najbolje hrvatske ekipe, piše portal crosarka.com. Kroz cijelu prvu četvrtinu ekipe su igrale izjednačenu košarku i nisu se uspijevale odvojiti više od četiri poena jedni od drugih. Nakon prvih deset minuta semafor je pokazivao 18:18. U drugoj četvrtini se prvi put jedna ekipa uspjela malo više odvojiti. U petnaestoj minuti nakon trice Emanuele Salopek Gospić je poveo 29:22… Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 40:39. Sve do rezultata 95:95 su se ekipe držale skupa a tada Bosilj tricom opet dovodi Gospić u vodstvo 98:95, zatim zabija jedno slobodno bacanje a u sljedećem napadu Martina Dover krade loptu i asistira Emanueli Salopek za 101:95 za Gospić. Ana Čačić tricom smanjuje na 98:101, a točku na stavlja Chevon Keith koja postavlja konačan rezultat 103:98.