Gospićanke svladale Kineskinje

0

Djevojke ŽKK Gospić ugostile su danas žensku košarkašku ekipu iz Kine „Beijing Sport University“. U odličnoj košarkaškoj predstavi igračice Gospića odnijele su pobjedu s rezultatom 73:58. Prva četvrtina otišla je u korist gošći rezultatom 14:17. Potom naše djevojke preuzimaju inicijativu i drugu četvrtinu dobijaju rezultatom 22:8, a na poluvrijeme se odlazi sa odličnih  36:25 za Gospić.

Drugo poluvrijeme su sve igračice ŽKK Gospić dobile priliku zaigrati. Unatoč odlličnoj igri gošći, domaće snage su održavale razliku, da bi je na koncu povećale i susret okončale sa 73:58.

Oglas

Svakako najbolju utakmicu sezone je odigrala Ana Mataija sa 26 postignutih poena, a pratila ju je već standardno odlična  Lina Strilić sa 17 koševa.

Čestitke svim djevojkama na uloženom trudu i odličnoj igri na ovom međunarodnoj košarkaškoj utakmici.