Još jedna pobjeda za RK Gospić

0

Rukometaši Gospića su na pravi način najavili nadolazeću domaću utakmicu, derbi protiv Rovinja, i to uvjerljivom pobjedom u derbiju 16. kola III HRL zapad  u gostima kod RK Ogulin rezultatom 29:35.

Konačni rezultat je u posljednjim minutama utakmice malo ublažen bubući je razlika u 44. minuti utakmice bila 20:30 u korist našega kluba.

Početak utakmice bio je u tonu Polaneca i Šimića dok su u nastavku povukli Žižić, Jelić te golman Došen.

Uvjerljiva druga poluvremena u ovom kolu i kolu prije, protiv Mornara, kada su protvinici bili potpuno inferiorni u odnosu na našu ekipu daju nam nadu i sigurnost da nas idući vikend u utakmici protiv Rovinja očekuje odlično izdanje gospićana te visoka pobjeda.