Košarkašice Gospića i dalje nezaustavljive!!!

0

Djevojke iz ŽKK Gospić opet briljirale!!! Bila bi to najkraća i najbolja definicija zadnje utakmice u kojoj su košarkašice Gospića  ostvarile i treću pobjedu u nizu igrajući u Hrvatskoj kadetskoj ligi regija zapad. U odličnoj utakmici pobijedile su ekipu ŽKK „Arx“ iz Crikvenice s rezultatom 66:43 . Nakon izjednačene prve četvrtine košarkašice Gospića drugu četvrtinu dobivaju 24:8 i do kraja rutinski održavaju prednost.

Izvrsnu utakmicu odigrala je Lina Strilić koja je bila i najbolji strijelac sa 24 koša, a pratile su je Mataija 14, Rendulić 11 i Prpić s 10 koševa. Svakako treba pohvaliti sve igračice kao i njihovog trenera Borisa Viraga koji je pozvao i pet mlađih kadetkinja. Košarkašice Gospića sljedeći tjedan igraju WABA ligu u Gospiću protiv dvije izvrsne ekipe iz Slovenije, ŽKK „Ježice“ i  ŽKK „Ilirija“.