5. CROATIA CUP

(Subota, 11.lipnja 2011.godine u Ličkom Osiku na stadionu NK“Croatia“)

 

Grupa-A:                              Grupa-B:                                       Grupa-C:                           Grupa-D:

_ _  _ _  _ _ _ _  _ _ _ _ _  __ _ _ _  _ _  _ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __  _ _ _ _ _ _ _ _ __ __ _ _ _ _ _ _

1.CROATIA (Lički Osik)        1.CROATIA (Stankovci)              1. CROATIA (Sesvete)       1.ZADAR

2. MLADOST (Petrinja)        2. KRAJINA (Cazin)                     2. JEDINSTVO (Bihać)       2. DINARA (Knin)

3. OTOČAC                            3. GOSPIĆ 91                               3.  VELEBIT (Gračac)         3. NEHAJ (Senj)

IGRALIŠTE br. 1:                                                         IGRALIŠTE br. 2:

_ _ _  _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ __ _ _ _ _ __ _ _  __ _ _ _ _ _ __ __ __ _

10,00 CROATIA (LO)  – OTOČAC                7:0                      10,00 CROATIA (ST)  –  GOSPIĆ 91       3:1

10,45 CROATIA (SE)  – VELEBIT (Gr)         0:3(b.b.)             10,45  ZADAR   – NEHAJ (Se)                 3:0(b.b)

11,30 OTOČAC   –  MLADOST (Pe)            0:4                       11,30  GOSPIĆ 91  – KRAJINA (Ca)        0:3

12,15 VELEBIT (Gr) – JEDINSTVO (Bi)      1:1(pen.9:10)    12,15   NEHAJ (Se)  –  DINARA (Kn)       0:3(b.b)

13,00  MLADOST (Pe) – CROATIA (LO)    2:9                       13,00    KRAJINA (Ca) – CROATIA (ST)  2:1

13,45   JEDINSTVO  (Bi) – CROATIA (SE)  3:0(b.b.)              13,45   DINARA (Kn) – ZADAR               0:1

_ _ _ _ ____ __ _ _ _ __ _ __ ___ _ _ __ __ __ _ __ _ _ __ _ _ _ __ _ _ _ _ __ _ __ _ _ __ _ _ _ _ __ _ _

PLASMAN PO GRUPAMA:

Grupa-A:                                                                                  Grupa-B:

  1. CROATIA (LO)    2      2   0   0      16:2     6                 1. KRAJINA (Ca)          2       2   0   0      5:1      6
  2. MLADOST (Pe)  2      1   0    1       6:9     3                  2. CROATIA (ST)         2        1   0   1     4:3      3
  3. OTOČAC              2     0   0    2       0:11   0                  3.  GOSPIĆ 91             2        0   0   2     1:6      0

 

Grupa-C:                                                                              Grupa-D:

  1. JEDINSTVO          2     1   1    0       4:1     4                  1. ZADAR                    2         2    0    0    4:0    6
  2. VELEBIT                2    1    1    0       4:1     4                  2. DINARA (Kn)         2          1   0     1    3:1   3
  3. CROATIA (Se)       2     0    0    2      0:6     0                   3. NEHAJ (Se)           2           0   0     2    0:6  0

_ _  _ _ _ ___ __ __ ___ _ ___ _ _ _ __ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ __ __ _ __ __ _ __ __ _

 

 

Č E T V R T F I N A L E:

14,30  CROATIA (LO)    –  CROATIA (ST)   4:1                     14,30      KRAJINA (Ca) – MLADOST(Pe)  2:1

15,15  JEDINSTVO(Bi)  –  DINARA (Kn)     2:0                     15,15     ZADAR             – VELEBIT (Gr)      2:0

_ _  _ _ __ _ __ __ _ __ _ __ __ _ __ _ __ _ ___ _ _ __ __ __ _ _ ___ _ __ _ __ _ ___ __ __ __ _ __ _ _ _

RAZIGRAVANJE ZA PLAY-OUT:

16,00   CROATIA (St)  – MLADOST (Pe)     5:0                     16,00     DINARA (Kn) – VELEBIT (Gr)        0:1

_ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ __ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ __ _ _ _ _

P O L U F I N A L E:

16,45   CROATIA (LO) –  KRAJINA (Ca)       3:0                     16,45     JEDINSTVO (Bi)  – ZADAR             0:1

_ _ _ __ _ __ __ __ _ ___ _ __ _ __ _ __ _ _ __ _ _ __ _ _ __ _ __ __ _ _ __ _ __ _ _ __ __ __ __ __ _ _

Utakmica za 5. mjesto:                                                              Utakmica za 7.mjesto:

17,30  CROATIA (St)   –  VELEBIT (Gr)        5:2                     17,30      MLADOST  –  DINARA    0:0 (pen. 6:5)

_ _  _ _  _ _   _ _  _ _ _ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ __ _ _ _ ___

F I N A L E:                                                                              UTAKMICA ZA 3. MJESTO:

18,15   CROATIA (LO)  –  ZADAR                 2:0                     18,15      JEDINSTVO(Bi) – KRAJINA(Ca)   3:2

_ _ __ __ _ __ _ __ _ __ _ _ _ __ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ __ __ _ _ __ _ _ __ __ _ __ __ __ __ __ _ ___ _ __

ZAVRŠNA LJESTVICA  5. CROATIA CUPA:

  1. 1. CROATIA                    /Lički Osik/
  2. 2. ZADAR                        /Zadar/
  3. 3. JEDINSTVO                /Bihać/
  4. 4. KRAJINA                    /(Cazin/          – Pobjednik FER-PLAYA
  5. 5. CROATIA                    /Stankovci/
  6. 6. VELEBIT                      /Gračac/
  7. 7. MLADOST                  /Petrinja/
  8. 8. DINARA                     /Knin/
  9. 9. GOSPIĆ 91                /Gospić/
  10. 10. OTOČAC                   /Otočac/
  11. 11. CROATIA                  /Sesvete/
  12. 12. NEHAJ                       /Senj/

Najbolji igrač:             FRANJO IDŽANOVIĆ (Croatia-Lički Osik)

Najbolji strijelac:       IVAN RELIĆ   (Croatia-Lički Osik) sa 9 pogodaka;

Najbolji vratar:          ROBERT NIKŠIĆ  (Croatia-Lički Osik);

LISTA STRIJELACA:

9 golova:Ivan Relić(Croatia-LO);

5 golova: Kristijan Petrlić,Franjo Idžanović,(Croatia-LO);

3 gola: Frane Brković,Ivan Perica,Marko Marić(Croatia-St);

Ismar Midžić(Jedinstvo);

2 gola:  Arman Kurtović,Armin Topić,(Krajina);

Božidar Arlović,Thomas Kardaš,(Mladost);

Marin Ćaćić,Mile Bašić,(Croatia);

Luka Banović,Jure Bura,(Croatia-St);

Denis Bagarić,Josip Relota,(Velebit-Gr);

1 gol: Luka Radošević,Alen Čustić,(Croatia-LO);

Antonio Mataija(Gospić 91);

Ante Vunić,Borna Perica,(Croatia-St);

Marin Miletić,Sven Kosić,Sven Določak,(Mladost);

Adis Mizić,Edis Šišić,Kenan Žunić,Amar Šabić,Delmin Silić,(Krajina);

Nedim Tutić,Anes Hasanagić,Samir Jašarević,(Jedinstvo);

Leon Kreković,Kristijan Radeta,Vedran Smokrović,Franko Surač,(Zadar);