Prvi turnir malog rukometa nakon godinu dana odigran je u Kotlenicama nedaleko Dugopolja. Od Dugopolja do Dugopolja, od Kotlenica do Kotlenica, od Vranjača kupa 2020. do Vranjača kupa 2021.

Minula godina obilježena virusom COVID-19 je, što se tiče malog rukometa, stala je u iznad navedenu rečenicu budući su rukometaši Gospića unatrag godinu dana imali tek dva turnira za one najmlađe i to oba na vanjskom travnatom terenu u sklopu Vranjača kupa u Kotlenicama nedaleko Dugopolja.

Na turniru se natjecalo u konkurenciji dječaka i djevojčica 2011. godišta i mlađih, a gospićki rukometaši su sudjelovali s tridesetak članova podijeljenih u 4 ekipe (2 ekipe dječaka i 2 ekipe djevojčica). Svoj prvi turnir u životu odradila su djeca novoformiranih grupa  iz Korenice i Brinja.

Mladi rukometaši i rukometašice Korenice i Brinja pokazali su zavidan talent, te su neki već na svojem premijernom nastupu osvojili medalje i uvršteni u najbolje ekipe turnira.

Prva ekipa dječaka 2011. godišta osvojila je zlatnu medalju, za najboljeg igrača proglašen je Milan Pintar (Gospić), dok su u najbolju ekipu uvršteni Andrija Obućina (Gospić) i Lovro Domić (Korenica).

Djevojčice su bile gotovo jednako uspješne, a svi u klubu prezadovoljni su brončanom medaljom. Mia Vukelić (Gospić) uvrštena je u najbolju ekipu turnira.

REZULTATI

DJEČACI

RK Gospić 1 – RK Split 13:3

RK Balić-Metličić – RK Gospić 1 4:12

RK Gospić 1 – RK Dugopolje 2 11:2

RK Hrvatski Dragovoljac – RK Gospić 1 10:8

RK Gospić 2 – RK Vodice 2 5:8

RK Dugopolje 3 – RK Gospić 2 4:5

RK Gospić 2 – RK Solin 1 5:13

RK Kamičak 1 – RK Gospić 2 16:1

1/4 FINALE: RK Dugopolje 1 – RK Gospić 1 5:10

1/2 FINALE: RK Solin 1 – RK Gospić 1 5:9

FINALE: RK Gospić 1 – RK Hrvatski Dragovoljac 11:6

DJEVOJČICE

RK Gospić 1 – ŽARK Split 11:7

ŽRK Sinj – RK Gospić 1 4:9

ŽRK Vranjic 2 – RK Gospić 0:10

RK Gospić 1 – RK Dugopolje 2 15:1

RK Gospić 2 – RK Jerkovac 7:7

ŽRK Vranjic 1 – RK Gospić 2 5:2

RK Dugopolje 3 – RK Gospić 2 1:11

RK Gospić 2 – RK Dugopolje 1 9:14

1/4 FINALE: RK Jerkovac – RK Gospić 1 4:7

1/2 FINALE: RK Gospić 1 – ŽRK Sinj 5:7

ZA 3. MJESTO: RK Gospić 1 – ŽARK Split 9:5

L.O./RKGS