Poznati finalisti MNT-a Tenis Senj

0

Iza natjecatelja je još jedna sjajna večer na Malonogometnom turniru Tenis u Senju. U četvrtak su odigrani četvrtfinalni i polufinalni susreti.

U kategoriji seniora finale su izborile momčadi Partner Broker i Poliklinika Ribnjak. Partner Broker slavio je u polufinalnom susretu protiv CB Extremea ukupnim rezultatom 6:5 nakon izvođenja penala. Poliklinika Ribnjak u polufinalu je pobijedila momčad VIA-e 4:1, a istaknuo se David Mataja koji je zabio dva gola.

Oglas

Poliklinika Ribnjak i VIA vodili su borbu i u veteranskom polufinalu, a sličan rezultat vidjeli smo i tamo. Poliklinika Ribnjak pobijedila je 2:1 golovima Dalibora Lovrića i Josipa Daneka. Za VIA-u je zabio Vedran Pečanić. Cimpa Rampa pobijedila je BFT u polufinalu 2:0 te tako izborila još jedno finale Tenisa.

Finalni susreti i utakmice za treće mjesto na rasporedu su u subotu poslijepodne. Finala seniorskog i veteranskog turnira moći će se pratiti uživo na Sportskoj televiziji (SPTV) na malim ekranima ili besplatno putem interneta.

Raspored za finalni dan turnira izgleda ovako:

17:25 – Veterani za 3. mjesto: VIA – BFT

18:25 – Seniori za 3. mjesto: CB Extreme – VIA

19:25 – Finale Veterana: Poliklinika Ribnjak – Cimpa Rampa (uz izravni prijenos na SPTV)

20:25 – Finale Seniora: Partner Broker – Poliklinika Ribnjak (uz izravni prijenos na SPTV)

21:25 – Dodjela nagrada i zatvaranje turnira