10:00 Nastup Puhačkog orkestra Grada Gospića i mažoretkinja Grada Gospića / Trg Stjepana Radića
10:00 Početak prvog dana Izložbe Jesen u Lici i izložbe poljoprivredne mehanizacije / Trg Stjepana Radića, Stočno sajmište u Smiljanskoj ulici u Gospiću
11:00 Svečano otvorenje Izložbe Jesen u Lici / Trg Stjepana Radića
12:30 Nastup Tamburaškog sastava Patrioti / Trg Stjepana Radića
12:30 Otvorenje Razvojnog centra Ličko-senjske županije / Pazariška ulica 36, Gospić
13:00 Revija konjskih zaprega užim centrom grada Gospića / organizator: Konjogojska udruga Dorat – Gospić
15:00 Nastup Tamburaškog sastava Patrioti / Trg Stjepana Radića
16:00 Nastup Folklorne skupine „Degenija“, OŠ dr. Jure Turića / Trg Stjepana Radića
17:00 Nastup HKUD „Lika“ Lički Osik / Trg Stjepana Radića
19:00 Zatvaranje prvog dana Izložbe / Trg Stjepana Radića
10:00 Početak drugog dana Izložbe Jesen u Lici i izložbe poljoprivredne mehanizacije / Trg Stjepana Radića, Stočno sajmište u Smiljanskoj ulici u Gospiću
10:00 Otvorenje 11. Izložbe Ličke pramenke / Stočna placa Gospić, Smiljanska ulica

Organizator: Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu i Udruga uzgajivača ovaca Lika – Gospić

10:00 Otvorenje 2. Državne izložbe buša / Stočno sajmište Gospić, Smiljanska ulica

Organizator: Udruga uzgajivača buše i Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu

10:00 Otvorenje 1. Izložbe konja hrvatski hladnokrvnjak Ličko-senjske županije / Stočno sajmište Gospić, Smiljanska ulica

Organizatori: Udruga uzgajivača konja Sokol, Otočac u suradnji sa Konjogojskom udrugom „Dorat“, Gospić i Središnji savez udruga uzgajivača hrvatskog hladnokrvnjaka

10:30 Demonstracija pečenja pekmeza od šljiva / Trg Stjepana Radića

Demonstrator: Udruga žena NIT, Korenica / Podjela gotovog pekmeza posjetiteljima u poslijepodnevnim satima

11:00 Ocjenjivanje izložbenih grla / Stočna placa Gospić, Smiljanska ulica
11:00 Nastup FA dr. Ante Starčević, Gospić / Trg Stjepana Radića
11:30 Nastup „Udruge za očuvanje baštine cetinskog kraja“ / Trg Stjepana Radića
12:00 Rezultati 19. ocjenjivanja meda / Trg Stjepana Radića
12:00 Rezultati 15. ocjenjivanja sira / Trg Stjepana Radića
12:00 Rezultati 13. ocjenjivanja rakije / Trg Stjepana Radića
13:00 Proglašenje najbolje ocjenjenih grla / Stočno sajmište Gospić, Smiljanska ulica
13:00 Nastup KUD „Eugen Kumičić – Križišće / Trg Stjepana Radića
13:30 Nastup Hrvatski gajdaški orkestar / Trg Stjepana Radića
14:00 Nastup HKUD Korenica / Trg Stjepana Radića
15:00 Otvorenje 5. Srednjoeuropskog poduzetničkog foruma-CEEF2021 (Central European Entrepreneurial Forum) / KIC – Gospić
15:00 Nastup Zavičajno društvo Sinac – Zagreb / Trg Stjepana Radića
15:45 Promocija monografije “Intelektualni kapital – 30 godina teorije i prakse u svijetu i Hrvatskoj” / KIC – Gospić

Izdaje: Zajednica za unapređenje intelektualnog kapitala (ZUIK) pri Hrvatskoj gospodarskoj komori

16:00 Nastup KUD „Sloga“ Satnica Đakovačka / Trg Stjepana Radića
16:30 Svečano događanje – dodjela priznanja najuspješnijim izlagačima na izložbi Jesen u Lici 2021 i dodjela nagrada TZ Grada Gospića – Zeleni cvijet, modna revija Etno butika Mara i / Trg Stjepana Radića
17:30 Nastup KUD – a„Lipa“ Sinac / Trg Stjepana Radića
18:00 Nastup KUD – a Ljeskovac, Vinkovci / Trg Stjepana Radića
19:00 Zatvaranje drugog dana Izložbe
10:00 Početak trećeg dana Izložbe Jesen u Lici i izložbe poljoprivredne mehanizacije / Trg Stjepana Radića, Stočno sajmište u Smiljanskoj ulici u Gospiću
11:00 Nastup Tamburaškog sastava „Velebit“ / Trg Stjepana Radića