Donismo vam parove ekipa koje će obilježiti subotu, 28. siječnja i nastavak Zimske malonogometne lige Senj.

14.00 Fuckersi – MNK Uskok K

14.30 Vinodol 1 – Plava legija Ml.K

15.00 MNK Karlobag – CB Armiž jači od žeđi S

15.40 GEO Maran – HE Senj S

16.20 Vinodol 2 – Bijela sjena Ml.K

16.50 Franko i prijatelji – Prva draga S

17.30 GEO Marin – Brinje Boys S

18.10 Bijela sjena – Deutschland Ml.K

18.40 Konoba Fran Krsto Frankopan – MNK Karlobag S

19.20 Cimpa Rampa – Termin V

20.00 Konoba Fran Krsto Frankopan – Grad Senj S

20.40 CB Master – CB Erna FS Sanja S

21.20 Veterani 79 – Mesnica Svetić Bistro Toma

U nedjelju, 29. siječnja igraju:

14.00 Vinodol 1 – Deutschland  Ml.K

14.30 Aco Boys – Vinodol 2  Ml.K

15.00 Obrt Brozović – HE Senj  S

15.40 GEO Marin – CB Master  S

16.20 Grad Senj – Franko i prijatelji  S

17.00 Aco Boys – Vinodol 1  Ml.K

17.30 Vinodol 2 – Plava Legija  Ml.K

18.00 Obrt Brozović – GEO Marin  S

18.40 Cimpa Rampa – Veterani 79 V

19.20 Aco Boys – Plava legija  Ml.K

19.50 Stari grad Meduza – Franko i prijatelji  S

20.30 CB Erna FS Sanja – Obrt Brozović  S

21.10 Termin – Old timer  

U slučaju ulaska Hrvatske rukometne reprezentacije u finale moguća je promjena satnice, o čemu  će ekipe biti obavještene najkasnije u subotu.

Redoslijed ekipa nakon dosadašnjeg natjecanja:

Seniori grupa A

  1. Stari grad Meduza – Senj   
  2. Konoba Fran Krsto Frankopan – Kraljevica
  3. Grad Senj – Senj
  4. Franko i prijatelji – Novi Vinodolski
  5. Prva draga – Senj
  6. MNK Karlobag – Karlobag
  7. CB Armiž jači od žeđi – Senj

Seniori grupa B

  1. Geo Marin – Novi Vinodolski
  2. Brinje Boys – Brinje
  3. CB Erna FS Sanja – Senj
  4. HE Senj – Senj
  5. Obrt Brozović – Ogulin
  6. CB Master – Senj

Veterani

  1. Cimpa Rampa -Senj
  2. Termin – Senj
  3. Malo smo bolji – Senj
  4. Veterani 79 – Senj
  5. Mesnica Svetić – Novi Vinodolski
  6. Old Timer – Senj

Kadeti 2001 – 2003

  1. MNK Uskok – Senj
  2. MNK Katastrofa – Senj
  3. Fuckersi – Crikvenica

Mlađi Kadeti 2004 – 200…

    1. Plava legija – Senj
    2. Bijela sjena – Senj
    3. Aco Boys – Otočac
    4. Vinodol 1 – Novi Vinodolski
    5. Vinodol 2 – Novi Vinodolski
    6. Deutschland – Senj

N.Č/L. O.