Razmahala se Zimska malonogometna liga u Senju. Iako je malo prerano govoriti, ali već sada se pretpostavlja tko su favoriti. Donosimo rezultate:
GRUPA A
CB Armiž jači od žeđi – Prva draga 2:1
Stari grad Meduza – Prva draga 9:0
Grad Senj – Stari grad Meduza 3:3
MNK Karlobag – Franko i prijatelji 2:2
Stari grad Meduza – Konoba Fran Krsto Frankopan 2:4
Grad Senj – MNK Karlobag 0:3
Konoba Fran Krsto Frankopan – CB Armiž jači od žeđi 4:0
GRUPA A
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | 6 |
|
3 | 1 | 1 | 1 | 14:7 | 4 |
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | 3 |
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
|
2 | 0 | 0 | 1 | 1:11 | 0 |
CB Armiž jači od žeđi – Prva draga 2:1
Stari grad Meduza – Prva draga 9:0
Grad Senj – Stari grad Meduza 3:3
MNK Karlobag – Franko i prijatelji 2:2
Stari grad Meduza – Konoba Fran Krsto Frankopan 2:4
Grad Senj – MNK Karlobag 0:3
Konoba Fran Krsto Frankopan – CB Armiž jači od žeđi 4:0
GRUPA B
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | 3 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
GRUPA B
CB Erna FS Sanja –HE Senj 5:1
CB Master –HE Senj 3:0
Brinje Boys – CB Erna FS Sanja 1:2
VETERANI
|
2 | 1 | 1 | 0 | 8:2 | 4 |
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 3 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | 0 |
VETERANI Odigrane utakmice
Malo smo bolji – Veterani 79 2:2
Cimpa Rampa – Old timer 4:3
Termin – Mesnica Svetić Bistro Toma 1:7
Mesnica Svetić Bistro Toma – Malo smo bolji 1:1
Old timer – Veterani 79 2:1
KADETI ( 2001-2003)
|
1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | 3 |
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:12 | 0 |
KADETI (2001-2003) Odigrane utakmice
MNK Katastrofa – MNK Uskok 0:3
MNK Katastrofa – Fuckersi 0:9
MLAĐI KADETI (2003 – 200…)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 20:0 | 6 |
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:9 | 3 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0:15 | 0 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
MLAĐI KADETI (2004 – 200…) Odigrane utakmice
Aco Boys – Bijela sjena 9:0
Aco Boys – Deutschland 11:0
Plava legija – Deutschland 4:0
N.Č./L. O.