Rukometaši Gospića remizirali protiv Buzeta

0

U utakmici 10. kola III HRL zapad rukometaši Gospića su osvojili 1 bod ostvarivši neodlučen rezultat (34:34) protiv gostiju iz Buzeta. Bez nekolicine standardnih prvotimaca gospićki su rukometaši odigrali dobru utakmicu u kojoj su vodili sve do 40. minute utakmice kada ulaze u seriju nerealiziranih napada što su gosti iskoristili i odvojili se na 28:32. Gospićani se posljednjih 10-ak minuta, na krilima odličnih obrana mladog golmana Kolačevića, bude i u posljednju minutu utakmice ulaze pokazalo se s konačnim rezultatom (34:34) budući u zadnjim sekundama ne uspijevaju realizirati polukontru i odnijeti oba boda. Marijan Jelić s 10, te Mate Pavelić i Aleksandar Antić sa po 6 pogodaka bili su najefikasniji u domaćim redovima.