Šibenčanke bolje od Gospića

0

Nakon prošlog vikenda i osvajanja Kupa Hrvatske košarkašice Gospića su opušteno ušle u susret sa Šibenčankama. Rezultat te opuštenost je poraz od 15 razlike i gubitak startne jedinice.

Već na početku utakmice vidjelo se da to nije to. Ušle su premekano, dozvolile Šibenčankama da se odvoje. Tijekom druge četvrtine bilo je nevjerojatnih 25:48 za gošće. Na poluvremenu je bilo +10 za gošće.

Čitavo drugo poluvrijeme domaće su pokušavale dostići Šibenčanke, ali nisu uspjele. Krajnji rezultat je 89:104. Tim rezultatom su Šibenčanke osigurale prednost domaćeg terena u doigravanju. Gospićanke su u Šibeniku pobjedile 10, a Šibenik sinoć u Gospiću 15 razlike.

Gospić CO – Jolly JBS Šibenik 89:104 (21:36, 25:20, 25:27, 18:21)

Gospić CO: Ivezić 13, Mandir 22, G.Devčić, Reid 15, Gambiraža, Jurčević 12, Aleksić, Vrsaljko, Badanjak 14, Pavetić 6, P.Devčić, Maslowski 7

Jolly JBS Šibenik: Cigić, Čakić 2, Balić, Lokas 4, Chiabov, Štampalija 20, Mišura 12, Semren, Wilson 25, Vasović 26, Ivanković 13