TKD Brinje – Odlični rezultati na turniru u Zagrebu

1
Andrea Galetić

Protekloga vikenda u Zagrebu je održano je 8. Međunarodno taekwondo natjecanje „Feniks budo sport kup“ u organizaciji TKD kluba Feniks – Vukomerec. Na natjecanju je sudjelovalo oko 530 natjecatelja iz 50 klubova iz zemlje i inozemstva. Taekwondo klub Brinje je nastupio sa 8 natjecatelja te ostvario odlične rezultate. Ekipno je TKD Brinje zauzeo odlično 6. mjesto u ukupnom poretku između 50 klubova koji su se natjecali, a u kategoriji najmlađih natjecatelja TKD Brinje je ekipno osvojio prvo mjesto pa se može reći da ukoliko nastavi ostvarivati ovakve rezultate, brinjski klub ima osiguranu zlatnu budućnost.

Najbolji uspjeh je ostvarila ANDREA GALETIĆ, juniorka do 46 kg,  koja je osvojila odlično 1. mjesto i zlatnu medalju. Najmlađi natjecatelji su također ostvarili odlične rezultate.