Tri nova zlata članovima kluba „Rux Team“

1
-
-

TRŽIĆ (Slovenija) – Gospićki klub „Rux Team“ opet se doma vratio ovjenčan medaljama. Na prvenstvu Balkana u dizanju utega u potisku s klupe (raw bench press) Gospićanin Hrvoje Rogic je u kategoriji do 82.5 kg junior podigao teret od 145 kg i osvojio prvo mjesto. Pri tome je a ujedno srusio i osobni rekord za ukupno 10 kg. Alen Marincel je u kategoriji do 82.5 kg kadet s nepunih 18 godina podigao čak 140 kg i tako osvojio 1 mjesto. I on je pri tome popravio svoj   osobni rekord za 5 kg. Marijo Rukavina-Rux, inače i predsjednik kluba „Rux teama“ je u kategoriji do 100 kg open podigao 175 kg i također osvojio prvo mjesto.
Iako „Rux Team“ djeluje tek kratko vrijeme i ovo je članovima kluba bio tek drugi nastup na takmičenjima tijekom zadnja tri mjeseca, doma su se iz Slovenije vratili sa tri zlata. Vjeorjatno će se ovaj započeti pobjednički niz nastaviti vrlo skoro. Naime, 5. listopada u Bjelovaru čeka ih novo iskušenje. Članovi „Rux Teama“ obećavaju da će se i iz Bjelovara vratiti s novim odličnim sportskim rezultatima. Iskrene čestitke i neka im se te želje i ostvare.