U Gospićkoj sportskoj dvorani odigrana još jedna utakmica za pamćenje

0

U sjajnoj utakmici A2 lige za košarkašice ekipa ŽKK Gospić potpuno je deklasirala gošće iz ŽKK Karlovac pa je susret 6. kola okončan rezultatom 98:63 (25:13,28:14,28:15,17:21). Za ŽKK Gospić pogotke su ostvarile: Strilić 22, Stilinović, Milinković, Rendulić 6, Milković K. 2, Došen 6, Mataija 7, Milković M. 2, Zeba 17, Samaržija Mikša 20, Jamičić 11 i Bodrožić 5 pogodaka.

Na ovaj način je ekipa ŽKK Gospić upisala 3. pobjedu u A2 ligi. Čvrsto i agresivno Gospićanke su krenule od samoga starta, presing po cijelom terenu je urodio plodom pa prva četvrtina završava rezultatom 25:13. Naše igračice nastavljaju ovim tempom i u drugoj četvrtini koja završava rezultatom 28:14. Dominirale su i u skoku pa je treća četvrtina bila preslika prve dvije i ona završava sličnim rezultatom kao i prve dvije, 28:15. U ovoj utakmici su priliku dobile i najmlađe djevojke te su svojoj igrom zaradile naklonost domaćih  navijača.

Iako valja naglasiti da su se sve igračice  iskazale borbenošću spomenimo da su djevojke predvodile Lina Strilić sa 22, Tena Samaržija Mikša sa 20, Lara Zeba sa 17 poena te Jurja Jamičić sa 11 postignutih poena. Posebne čestitke idu našoj mladoj Miji Milković koja je sinoć upisala svoje prve seniorske minute i poene u karijeri. Svakako nas veseli i činjenica da su tribine bile solidno popunjene i  vjerni navijači su dali svoj obol ovome susretu. Sljedeći vikend nas čeka teška utakmica s ekipom Vodica.