Visoka pobjeda za RK Gospić

0

Prema prvih 15-ak minuta utakmice nije se moglo očekivati da će utakmica 15. Kola III HRL zapad  između Rk Gospić  i Rk Mornar završiti tako visokom pobjedom gospićana budući su gosti imali vodstvo 6:12 što ih je, vjerujem, ostavilo u nevjerici.

Ubrzo se stvari stavljaju na svoje mjesto te gospićani stižu prednost do kraja prvog poluvremena (17:17).

U drugi dio kao da je ušla neka druga ekipa Gospića koja je omogućila gledateljima da od početka do kraja tih drugih 30 minuta uživaju u rukometnoj igri. Rezultat 23:6 dovoljno govori o ozbiljnosti u obrani i napadu gdje su najraspoloženiji bili Žižić sa 12, Polanec sa 7 i Jelić sa 5 pogodaka dok je Brkljačić na golu “primio” samo ono “nemoguće” .

Sljedeća domaća utakmica koja se treba odigrati u Gospiću 2./3. 4. 2011. godine je, za sada, ključna utakmica prvanstva koja se igra protiv Rk Rovinj, ekipe koja ima dva boda prednosti u odnosu na rukometaše Gospića kojima treba visoka pobjeda za preuzimanje prvog mjesta.

Vjerujemo da će ova utakmica zainteresirati brojne gledatelje koji će popuniti dvoranu i primjereno podržati rukometaše.