ŽKK Gospić opet zablistale!

0

U susretu 13. kola A2 lige jug odigrane u Karlovcu snage su odmjerile ekipe domaćina ŽKK Karlovac i gošće iz ŽKK Gospić. Naše su djevojke bile premoćno bolje i utakmicu dobile sa rezultatom 55:68. (14:17, 10:23, 16:13, 15:15)

Među Gospićankama najbolje su bile Strilić i Bodrožić sa 19 pogodaka, Rendulić, Milković 2, Bićanić 9, Brkljačić 3, Mataija i Jamičić po 13 i Vrban 2 pogotka.

Oglas

U pretposljednjem kolu A2 lige jug košarkašice Gospića su zabilježile doista sjajnu pobjedu. Nakon izjednačene prve četvrtine, u drugoj igračice Gospića stvaraju veliku razliku te se na poluvrijeme odlazi sa 16 poena prednosti. Tu su razliku Gospićanke održavale do kraja utakmice. Najbolje su bile Strilić i Bodrožić sa po 19 poena, a 13 je postigla Jamičić.
Trenutno ŽKK Gospić ima omjer od 7 pobjeda i 4 poraza pa će na ovaj način utakmica u zadnjem kolu koja se igra u Gospiću odlučivati o drugom mjestu protiv izravnog konkurenta ŽKK Vodice. S obzirom da je publika uvijek „šesti“ igrač na parketu nadajmo se još jednoj sjajnoj pobjedi ŽKK Gospić!