ŽKK Gospić unatoč jakom otporu izgubile od izvrsne ŽKK Trešnjevke

0

U 1. kolu II. kruga Kupa „Ružica Meglaj Rimac“ domaći ŽKK Gospić ugostio je prvoligaša ŽKK Trešnjevku. Gošće su ozbiljno ušle u utakmicu i riješile pitanje pobjednika vec u prvoj četvrtini koja je završila rezultatom 7:31. U drugoj četvrtini Trešnjevku je „stao šut“ što su domaće igračice iskoristile pa je tako ova četvrtina završila rezultatom 17:17.

Drugo poluvrijeme Trešnjevka opet otvara uraganski te povećava svoju prednost do konačnih 53:99. Najbolje u našim redovima su bile Tena Samaržija Mikša sa 14 postignutih poena, Antonela Bodrožić sa 13 te Lara Zeba sa 10 pogodaka. Kod gošći su se istakle Katavić sa 27 te Muhl sa 21 postignutim poenom. Ova utakmica je zapravo bila dobra škola za djevojke iz ŽKK Gospić koje su dale sve od sebe, ali jednostavno je razlika u kvaliteti bila prevelika. ŽKK Trešnjevka je trenutno uz Ragusu vodeća ekipa 1. lige bez ijednog poraza. Domaćoj ekipi ipak treba odati priznanje za hrabro držanje, fer i sportsku borbu pokazanu tijerkom ove utakmice.